Ish-ministri i Brendshëm në zi, humb njeriun e shtrenjtë
Pëlqej
Ish- ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka humbur një person të shtrenjtë të familjes, xhaxhaine tij, të cilin ai e ka konsideruar si një model.

“Jetove me nder, e shërbeve si model për të tërë ne”, shkruan ish ministri në një postim në rrjetin social facebook.

Postimi i plotë:

Ka momente kur lutjet per njeriun e afert nuk jane te mjaftueshme per ta mbajtur

midis nesh.

Xhaxhai im i dashur Mensur Demiraj, jetove me nder, e sherbeve si model per te tere ne!

Gjithe jeten te kam dashur pa mase, une dhe gjithe familja jone e madhe.

Te qofte e lehte rruga. DD.
Shtuar më 14/12/2017, ora 18:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori