Ish-ministri: Arsyeja pse takimi Bushati-Kotzias mbahet i fshehtë nga Greqia
Pëlqej
Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në Vizion Plus, tha se takimi mes Kotzias dhe Bushatit në Kretë, ishte në favor të dy vendeve, por u fitua nga Shqipëria.

Sipas tij kjo është edhe arsyeja pse mbahen të fshehta detajet e takimit.

“Mbahet sekret se nuk është në favor të Greqisë. Sepse Greqia është në rënie ndërsa Shqipëria në ngritje. Takimi ishte në favor të dy palëve, por u fitua nga Shqipëria”, tha Ngjela.
Shtuar më 13/11/2017, ora 22:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori