Ish-kryeministri: Bandat në Elbasan ushtrojnë terror me armë mbi banorët
Ish-kryeministri Sali Berisha ka raportuar se policia ka fshehur sërish ngjarje kriminale.

Qytetari digjital e njofton ish-kryeministrin Berisha, se bandatElbasan ushtrojnë terror me armë mbi banorët.

Statusi:

Bandat ne Elbasan ushtrojne terror me pistoleta mbi popullaten!

Narkopolicia ben sehir: Jane tanet!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Persh doktorr mbrem ne elbasan banda e don lales dhe petrit celes me 2 makina nje golf 6 nje me mercedes fugon Vito kan ber terror ne nje lagje ke kinezet kan zbritur nga keto 2 makina mbi 15 persona di sa me pistoleta ne duar dhe te tjeret me shkopa bezbolli duke rahur te gjith qe ishin ne lokal policija e mban te fshehur kete ngjarje ju lutem anonim.
Shtuar më 02/07/2020, ora 18:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori