Ish-gruaja i merr shtëpinë, ja protesta e burrit
Gëzim Agolli nga Tirana është ndarë nga bashkëshortja dhe kjo e fundit tashmë nuk e lë që ish-burri i saj të shkojë tek shtëpia që dikur e kishin bashkë.

58-vjeçarit po i kushton shtrenjtë divorci dhe ndihet i dëshpëruar, pasi përveç bashkëshortes ka humbur edhe shtëpinë.

Agolli ka paralajmëruar se do të kryejë vetëvrasje nëse nuk kthehet tek shtëpia që kishte dikur.

Ai është lidhur pas një shtylle si mënyrë proteste për problemin që ka. /Albeu.com/
Shtuar më 20/02/2016, ora 18:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori