Ish-gjyqtari përfundon në prokurori për fshehje pasurie
Besnik Imeraj, ish-anëtar i Gjykatës Kushtetueses nuk i shpëton hetimit.

Pavarësisht se prokuroria e Tiranës deklaroi se nuk do të nisë hetimet për Imerajn, prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimet për fshehje të pasurisë.

Imeraj dha dorëheqjen si gjyqtar i Kushtetueses dhe kështu u ndalua dhe procesi i Vettingut. /albeu.com/Shtuar më 01/05/2018, ora 14:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori