Ish-deputeti niset për në protestë por rrugës kthehet në hero (FOTO LAJM)

Bardh Spahia është shndërruar në "shpëtimtarin" e një të reje, duke i dhënë ndihmën e parë mjekësore pasi u përplas nga një mjet në aksin Lezhë- Shkodër.

Ish-deputeti i PD po i drejtohej Tiranës, së bashku me demokratë nga Shkodra për t'iu bashkuar protestës së ditës së sotme. E reja identiteti i së cilës nuk dihet ende është përplasur nga një automjet, drejtuesi i së cilit u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, duke e lënë atë të shtrinë në mes të rrugës.

Bardhi, i cili është diplomuar si mjek i përgjithshëm i ka dhënë ndihmën e parë, deri sa ka mbërritur ambulanca dhe e ka dërguar atë në spital.
Shtuar më 11/05/2019, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori