Ish-deputeti miliarder i Monikës takon Baba Takun: Presim hapjen e "valixhes së zezë"
Ish-deputeti i LSI-së, Shkëlqim Selami ka publikuar një foto me Spartak Brahon duke thënë se po presin hapjen e asaj që quhet "valixhja e zezë e baba Takut".

"Me Baba Takun duke pritur valixhen e zezë", shkruan Selami.

Pas publikimit të fotos, nuk kanë munguar as komentet e ndyshme, ku njëri prej tyre e ka quajtur ish-deputetin gazi i botës.

Pas kësaj, Selami ka reaguar duke iu kundërpërgjigjur se LSI-në e bëri ai në Vlorë .

‘O Markel e para je i vogel shume te me thuash mua gaz i botes ok, e dyta kjo eshte nje foto per humor po si duket nuk e kupton ti, e treta nuk me beri lsi mua ok por bera une lsi ne Vlore, qe e mora me 3 veta, dhe e fundit, i pari kam qene i pari jam dhe do jem njerzit lindin nuk behen hajde klm’, i shkruan Selami komentuesit.
Shtuar më 05/03/2019, ora 19:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori