Ish-deputeti i PS braktis Ramën, i bashkohet çadrës (FOTO LAJM)

Partia Bashkimi Demokristian Shqiptar, me kryetar deputetin e zgjedhur në radhët e PS-së për qarkun e Lezhës, Eduart Ndocajn, ka kaluar në opozitë.

Një deputet nga Partia Socialiste ka kaluar në opozitë pasi është fotografuar tek çadra e opozitës.

Bëhet fjalë për deputetit e Partisë Bashkimi Demokristian Shqiptar me kreytar deputetin Eduart Ndocaj, i cili ka qënë në aleancë me Partinë Socialiste.

E pas kësaj lëvizje, sot Ndocaj duket se mbeshtet kauzen e PD për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Ai është fotografuar sot në çadrën e protestës së PD, ngritur përpara Kryeministrisë në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. /albeu.com/


Shtuar më 10/05/2017, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori