Ironizon Murrizi: 4 mln shqiptarë u trembën nga tërmeti, Basha ia pa kimetin
Pak ditë më parë në media qarkulloi me shpejtësi lajmi se kryedemokrati Basha ka lëvizuar në një vilë luksoze në periferi të Tiranës pasi banesa e tij është dëmtuar nga tërmeti.

Deputeti Myslim Murriz ishte i ftuar në emisionin “Repolitix” me gazetarin Denis Minga .

Ai foli për draftin e hartuar nga ekspertët për Reformën Zgjedhore, teksa ka theksuar se opozita nuk do ta votojë në parlament atë.

Në fund të emisionit Gazetari e pyeti për vilën e Lulzim Bashës dhe Murrzi u përgjigj me batutën:

“4 milion shqipatrë u trembën nga tërmeti, vetëm Basha ia pa Kimetin
Pyetje: Çfarë mund të thoni për vilën e Bashës?

Myslim Murrizi: 4 milion shqiptarë u trembën nga tërmeti, vetëm Basha ia pa Kimetin.
Shtuar më 06/11/2019, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori