Ironia e Nard Ndokës: Për lajm, Rama vesh atlete e del nudo
Kryeministri Edi Rama ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen falë atleteve të bardha në takimet zyrtare.

Kryeministri Edi Rama ndodhen në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimo kur atletet e tij u bënë virale.

Edhe deputeti Nard Ndoka ka një koment për këtë rast, duke theksuar se kryeministri Rama per “lajm” vesh atlete dhe del nudo…

“Nuk ka asnjë lloj informacioni as me Presidentin e Republikës as me komisionin e Jashtëm ku unë bëj pjesë se çfarë u tha. Edhe BBC tallet me të për fatin tonë të keq. Duke u tallur me kryeministrin tonë në një farë mënyrë damkos edhe vendin tonë, se ai na përfaqëson. Duam apo nuk duam ne një njeri të tillë kemi që përfaqëson Shqipërinë në arenën ndërkombëtare”, deklaroi Nard Ndoka në emisionin “Politika Online”. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori