Invalidėt nė protestė: Nuk duam festa, duam bukė
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Personat me aftėsi tė kufizuar te qytetit te Korces protestuan sot para prefekturės se qytetit duke kekuar me shume perkrahje nga shteti.Me pankarta “Ne nuk duam festa, duam bukė”, “Tė reagojė qeveria, po mendojnė vetėm pėr fėmijėt e tyre”, ata u shprehen se jane pa pėrkrahje nuk kane para pėr tė blerė ilaēet. /albeu.com/
Shtuar më 24/12/2012, ora 09:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.