INUK shemb 3 objekte në Vorë
Inspektorati Ndërtimor Urbanistik Kombëtar, vijon prishjen e ndërtimeve pa leje në të gjithë vendin. Gjatë ditës së sotme INUK-u ka shembur 3 objekte të paligjshme të ndërtuara në Vorë.

Aksioni i INUK-ut është përqendruar dhe në prishjen e një pike karburanti në krahun e djathtë të aksit rrugor Vorë-Durrës. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 12:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori