INUK aksion në "Rrugën e Elbasanit", Laprakë dhe Brakë
Ndonëse prej kohësh INUK ka ndërmarrë aksionin për lirimin e hapsirave, sot puna do të fokusohet në "Rrugën e Elbasanit", Laprakë dhe zonën e Brakës. “Kërkojmë mirëkuptim e bashkëpunim nga qytetarët”, theksohet në deklaratën e INUK. /albeu.com/
Shtuar më 23/10/2014, ora 09:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori