"Intervista e Xhisielës, prova e terrorit kafshëror ndaj vajzës"
Tërheqja e dëshmive nga Xhisiela Maloku provon pasojat e tmerrshme të terrorit kafshëror që ushtrohet ndaj saj nga shteti përdhunues.

Kështu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha i cili shtoi se intervista e mbrëmshme e Xhisielës është prova absolute se Rama është dhe kryepërdhunuesi I Vjolistanit.

Postimi i Berishës

Intervista e Xhisieles, prova absolute se Edvin Kristaq Rama eshte dhe kryeperdhunuesi i Vjolistanit!

Miq, dje mediat paraqiten viktimen Xh. M, e cila, pas shplarjes se trurit qe i beri shteti perdhunues ne zyrat e tij, nuk thote se nuk mban mend por thote nuk ka ndodhur asgje dhe fjale per fjale thote ato qe prej dy ditesh perserit si papagall kryeperdhunuesi Edvin, pra se mediat po perdorin vjazen.

Ne intervisten e saj Xhisiela, ne çdo dy fraza, sipas porosise, sulmonte mediat duke deklaruar nuk dua te perdorem nga media.

Miq, nuk duhet revoltuar me Xhisielen, ajo eshte absolutisht e pafajshme dhe qendrimi i saj tregon se çfare eshte i afte te bej shteti perdhunues kunder nje viktime te pambrojtur.

Terheqja e deshmive nga ana e saj provon vetem efektin, pasojat e tmerrshme te terrorit kafsheror qe ushtrohet ndaj saj nga shteti perdhunues.

Duhen falenderuar mediat per kontributin e madh te tyre ne mbrojtje te viktimes dhe zbardhjen e ketyre te vertetave shtazore qe mund te ndodhin vetem ne shtetin perdhunues te Vjolistanit! sb
Shtuar më 02/10/2018, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori