Infermieri, shoferi i ambulancës dhe i "Benzit": Tre të plagosur rëndë nga aksidenti në Rrogozhinë
Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, në Rrogozhinë.

Policia informoi se si pasojë e përplasjes së një ambulance që vinte nga qyteti i Fierit, me një pacient brenda, me një mjet tip “Benz” kanë mbetur të plagosur gjashtë persona.

plagosur më rëndë kanë mbetur infermieri, shoferi i ambulancës, si dhe drejtuesi i mjetit tip “Benz”.

Ndërsa tre personat e tjerë kanë marrë plagë të lehta.


Shtuar më 24/01/2021, ora 20:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori