Infektohet punonjësi i Gjykatës së Apelit, reduktohet puna në institucion
Një punonjës i GjykatësApelit në Tiranë ka rezultuar pozitiv me Covid-19, ndërsa është vendosur që për arsye sigurie dhe për të mops lejuar përhapjen e virusit, është vendosur reduktimi i veprimtarisë së kësaj gjykate.

njoftimin e bërë për mediat, Gjykata e Apelit bën me dije se është vlerësuar si një situatë emergjente, dhe kjo është edhe arsyeja e reduktimit të veprimtarisë.
Shtuar më 13/07/2020, ora 12:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori