Infektohen me koronavirus tetë punonjës të Shtëpisë së Fëmijës
Ka shkuar në 8 numri i personave të prekur me Covid në Shtëpinë e Fëmijës në Vlorë.

Mësohet se sot dy persona të tjerë, staf në këtë institucion kanë rezultuar pozitiv me koronavirus.

Ndërkohë tamponët i janë bërë pjesës tjetër të stafit dhe një pjese të fëmijëve.

Kujtojmë se në Vlorë është një nga qytetet më të prekura, pas Tiranës. Vetëm ditën e djeshme u konfirmuan 59 raste.
Shtuar më 30/11/2020, ora 13:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori