Incident ne Korce, Kodheli: Na kane ushtruar dhune, do ngrejme padi
Albeu.com
Deputetja e PS-së Mimi Kodheli ka deklaruar se është ushtrua dhunë ndaj tyre në protestën e organizuar në aksin Pogradec-Korçë. Kodheli theksoi se kanë qënë forcat speciale të cilat kanë ushtruar dhunë ndaj deputetëve të PS-së.
“Forcat speciale që kam dyshimet e mia se janë të tilla kanë ushtruar dhunë ndaj një tubimi paqësor duke përdorur shkopinj gome dhe gaz lotsjellës theskoi Kodheli duke shtuar se deputetët e PS-së do të ngrejënë padi për dhunën e ushtruaj ndaj tyre.
Shtuar më 12/05/2010, ora 15:26
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori