Inceneratorët, Rama i përgjigjet opozitës me videon e blogerit të famshëm (VIDEO)
Sulmeve të opozitës për inceneratorët kryeministri Edi Rama i është kundërpërgjigjur sot videon e blogeritfamshëm Nas Daily.

Ky postim i kryeministrit në rrjetet soicale u bë për të treguar se ato nuk janë të dëmshëm për mjedisin.

Nëpërmjet kësaj videoje përshkruhet i gjithë itenerari që bëjnë mbeturinat në Singapor, që nga grumbullimi i tyre deri në asgjësimin e tyre në inceneratorë.

Nga djegia e mbeturinave me këtë teknologji, shpjegohet në video, prodhohet energji dhe mjedisi nuk ndotet.

Shtuar më 25/10/2020, ora 12:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori