Ina Rama: Njesite hetimore kane luftuar korrupsionin
Albeu.com
Në 1 vjetorin e krijimit të gjashtë njësive të përbashkëta Hetimore që funksionojne pranë Prokurorive të Shkodrës, Durrësit, Vlorës, Fierit, Korçës dhe Gjirokastrës, Prokurorja e Përgjithshme Ina Rama tha se treguesit janë premtues.
“Këto njësi janë krijuar për të luftuar korrupsionit. Treguesit e deritanishëm janë shumë premtues”, u shpreh ajo.
Shtuar më 07/05/2010, ora 09:49
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori