Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani
Ngërçi në Kushtetuese, Ilir Meta takon ish-Presidentin Rexhep Mejdani.

"Së bashku me ish-Presidentin, Prof.Rexhep Meidani diskutuam sot për zhvillimet më të fundit në vend dhe rëndësinë e zgjidhjes së krizës së rëndë politike dhe institucionale"-shkruan Meta. /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2019, ora 18:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori