Ilir Meta, pushime në Jalë (FOTO LAJM)

Kryetari i Parlamentit Ilir Meta ka preferuar Jugun e Shqipërisë për të kaluar ditët e nxehta të gushtit. Ajo që binte në sy ishte trupi i tonifikuar dhe në formë të mirë fizike e kryetarit të LSI-së.

Ilir Meta është fiksuar nga operatori i News 24 duke pushuar panë Folie-s, në Jalë. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 14:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori