Ilir Meta kërcënon hapur: Shumë shpejt do të zbardhet e vërteta e zgjedhjeve
Ish-kreu i LSI-së, Ilir Meta ka folur për herë të parë për zgjedhjet e 25 Qershorit. Duke folur në një takim në Durrës, Meta shprehu falënderimet e tij për votuesit.

Mirëpo, Presidenti i zgjedhur tha se e vërteta e zgjedhjeve do të zbardhet shumë shpejt. “Falënderojmë votuesit e LSI-së. Mirënjohje të gjithëve ata në Durrës dhe Shqipëri që votuan LSI-në.

Shumë shpejt do të zbardhet e vërteta e 25 Qershorit. Votuesit heroikë të LSI-së shpëtuan demokracinë dhe të ardhmen e vendit. Jam krenar që kam punuar me ju”, u shpreh ai. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2017, ora 23:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori