Ilir Meta e bëri shqiptar, Janullatos paguan shpenzimet e varrimit të terroristit që sulmoi Policinë e Shqipërisë
Vetëm pak kohë më parë, Janullatos mori nënshtetësinë shqiptare edhe pse Presidentët e mëparshëm ja mohuan këtë të drejtë.

Ishte Ilir Meta ai që ia dha të drejtën dhe Janullatos u bë shqiptar.

Ndërkohë media himara.gr shkruan se se kryepeshkopi i Shqipërisë ka vendosur t'i sigurojë familjes Katsifos sasinë e parave për të mbuluar shpenzimet e funeralit të kacifas-it.

Ndërkohë cështja e Kacifasit është aktualisht një nga temat më të nxehta në Shqipëri dhe Greqi. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2018, ora 20:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori