Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Ilda Bejleri "ndez" Maqedoninë, shikoni çfarë bëri pas ndeshjes (FOTO LAJM)

Prezantuesja e sporti Ilda Bejleri, ka qenë prezente në Strumicë, një ditë më parë pasi u zhvillua ndeshja mes Maqedonisë dhe Shqipërisë, e cila doli me rezultatin 1:1.

Por bukuroshes së ekranit nuk kishte se si t’i shpëtonte faktit pa bërë disa foto në kryeqytetin e Maqedonisë. Ka qenë vetë Ilda që me disa pastrime të hedhura në Instagram, shikohet duke pozuar në sheshin e Shkupit.

Prezantuesja sportive ka të veshur një fustan të shkurtër që ia ekspozon këmbët, ndërsa në pjesën e sipërme ka veshur edhe pallto.
Ajo ka bërë edhe një fotografi me komentatorin sportiv, Dritan Shakohoxha, në përshkrimin e të cilës shprehen të kënaqur edhe “me një pikë”. Ditë më parë nuk ka munguar edhe poza e Ildës nga stadiumi i Strumicës. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2017, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori