Ikën pa paguar, pronarja e hotelit padit në polici polaken
Një pronare e një hoteli në Sarandë ka kallëzuar në prokurori një turiste polake.

Mësohet se shtetasja M.V, vjeç 30, banuese në Sarandë, ka kallezuar shtetasen polake D.T, vjeç 28.

Informacioni i policies

Më datë 07.09.2017">2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Sarandë, për shtetasen polake D.T, vjeç 28, banuese në Poloni, pasi dyshohet se më datë 06.09.2017">2017, shtetasja M.V, vjeç 30, banuese në Sarandë, ka bërë kallëzim se, i ka sjellë turist në hotel dhe është larguar nga Shqipëria pa i paguar nje sasi eurosh. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 13:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori