Tragjike, përplaset për vdekje në mes të Tiranës zyrtari i lartë i Gardës
“Ik lart se atje kemi punë”, Meta komenton takimin e Ramës me Bashën
Pëlqej
Ilir Meta ka folur edhe për skenen e krijuar te merkuren ne hyrje te Kryesise se Kuvendit, kur kryeministri Rama ndaloi per nje moment te degjonte cfare po thoshte per mediat lideri i opozites Lulzim Basha, dhe i tha te futej se kishte ardhur ai, ndërsa Basha ia ktheu: “Ik lart se atje kemi punë”.

“Kjo eshte si më ndodhi mua me doktorin, pa takuar isha gati per lufte, që kur e takova pastaj ndryshova se pash dikë tjetër. Kur e njeh nga afër është më ndryshe dhe kjo është gjë e mirë se nga larg e paragjykon.

Vjehrra ime kur bëmë koalicion me PD atëherë e kishte tmerr doktorin pastaj thoshte ore s’qenka aq i keq ky, qenka i mirë”. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori