Ia nxiu interneti, Rama shan "live" tek Fevziu: Fu*k! (VIDEO)
Kryeministri Edi Rama i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion”.

Gjatë bisedës ai foli në lidhje me pasojat e pandemisë në vend, hapjet e para si dhe ndihma ekonomike nga shteti për shqiptarët.

Por gjatë intervistës, Rama ka hasur probleme me zërin dhe ndërkohë që mendonte se askush se dëgjonte, shau në anglisht.

"Fu*k", thotë kryeministri teksa përpiqet që të lidhe kufjen për të komunikuar live me Fevziun. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2020, ora 22:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori