Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
I zhvaste mijëra euro 70-vjeçarit të martuar, arrestohet shqiptarja
70 mijë euro i ka zhvatur një grua shqiptare ish të dashurit italian.

Ata kanë pasur një lidhje intime më parë, por i moshuari ka vendosur të ndahet duke shkaktuar zemërim te shqiptarja e cila nuk e pranuar këtë ndarje.

AJo ka kërcënuar se do ti tregojë për lidhjen mes të dyve bashkëshortes së tij. Në këmbim të heshtjes, ish e dashura i ka marrë italianit një pagesë mes 1.000 dhe 2.000 euro çdo muaj.

Por 70 vjecari nuk ka duruar më kur ish e dashura i ka kërkuar 1.4000 euro dhe e ka denoncuar.

Në momentin e dorëzimit të parave, ndërhynë efektivët, duke arrestuar në flagrancë 48-vjeçaren dhe duke sekuestruar shumën e eurove. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2018, ora 18:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori