I vihen prangat administratorit të Spitalit Gjerman në Tiranë
Një prej administratorëve të Spitalit Gjerman në Tiranë, njoftohet se është arrestuar nga forcat e rendit.

Bëhet fjalë për Përparim Sulkaj, i cili sipas policisë ka qënë në kërkim prej disa muajsh dhe arrestimi i tij është bërë në në afërsi të rrugës "Frosina Plaku" pranë ish-Parkut të Autobusëve në Tiranë.

Sulkaj akuzohet për mashtrim të dy qytetarëve, duke u zhvatur atyre shuma të mëdha parash dhe rezulton i shkarkuar nga detyra që nga data 19 maj 2018. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2018, ora 15:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori