I vendoset shiriti edhe Spitalit të Laçit
Tërmeti i 26 nëntorit ka dëmtuar me qindra objekte, ndër to dhe spitalin e Laçit.

Pas inspektimit të ekspertëve, këtë të hënë është ndërprerë shëbimiSpitalin

Ekspertët kanë vendosur shiritin pasi ka rezultuar që godina ka pësuar dëme serioze.


Shtuar më 09/12/2019, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori