I vdiq djali bashkë me 3 fëmijët, tjetër ngjarje e rëndë në familjen Preka
Pëlqej
Familja Preka në këto orë po perballet me një tragjedi të padëgjuar më parë dhe me momente të vështira!

Ndërsa do të përcjellin në banesën e fundit edhe vajzën 10-vjeçare, krah babait Edmond Preka, vëllait dhe motrës që u varrosën një ditë më parë, ato duhet tëe mendojnë tashmë jo vetem për gruan e aksidentuar në spital, por edhe kryefamiljarin 68-vjeçar që ka pesuar të dytin infarkt!

Lajmin e zi që i ka mbërritur në familje, duke humbur djalin dhe nipin e mbesat, zemra e të moshuarit si ka përballuar dot dhe ka marrë dy goditje të rënda të njëpasnjëshme.

Kështu shkruajnë mediat lokale në Shkodër, që kanë raportuar për ngjarjen e rëndë. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2018, ora 21:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori