I shkrumbuan makinën gjatë natës, reagon gjyqtari i akuzuar për korrupsion
Gjyqtarit të Shkodrës Andri Ymeri, iu dogj makina mbrëmjen e djeshmë në Shkodër për shkaqe akoma të panjohura.

Blutë e Shkodrës në një reagim këtë mëngjes thonë se po vijon puna për mbledhjen e provave me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorëve pasi paraprakisht dyshohet si ngjarje e qëllimshme.

Gjyqtari Ymeri duke folur pas marrjes ne pyetje ne polici tha:

Gjyqtari duhet te jete i pergatitur per cdo gje. Ne duhet te jemi te permbajtur dhe cfare kisha per te thene i thashe ne polici. Normalisht qe ngjarja ka lidhje me detyren por une nuk terhiqem. Nese kam qene une objektivi ta harrojne se mund te me bejne presion.
Shtuar më 25/11/2019, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori