I rrethuar nga 10 badigardë, nga se ruhet Lulzim Basha? (FOTO LAJM)

Lulzim Basha gjendet në mes të protestuesve të opozitës duke bërë kështu një rrethim simbolik të Kryeministrisë. Ajo që vërehet nga pamjet ka të bëjë me saktin se kryetari i opozitës ka rritur ndjeshëm masat e sigurisë rreth tij.

Rreth Bashës numërohen të paktën dhjetë persona që ruajnë atë nga krahët, para dhe mbrapa.

Nuk dihet nëse Basha ka marrë ndonjë mesazh se i kërcënohet siguria, pasi këto masa duken të jashtëzakonshme. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 12:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori