Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
I riu var veten në tualetin e burgut të Rrogozhinës
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një i burgosur në burgun e Rrogozhinës, është gjetur pa jetë gjatë ditës së sotme.

I burgosuri me inicialet E.H., 22-vjeç, mësohet se është gjetur i varur në tualetin e burgut.

Nga burimet e para i burgosuri kishte ardhur nga Fieri me datë 26.12.2016./Albeu.com/
Shtuar më 03/01/2017, ora 20:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}