I riu shqiptar kapet me kokainë në makinë, e pabesueshme ku e kishte fshehur
Një trupë policore në Novara ka ndaluar një makinë, e cila po lëvizte në autostradën Torino – Milano, në të cilën ishte duke udhëtuar një shqiptar.

Policia bëri kontroll të automjetit dhe gjeti në të një enë metalike, brenda së cilës kishte kokainë, shkruajnë mediat italiane.

I arresturi, një 20-vjeçar">20-vjeçar i pastrehë në shtetin fqinj, u prangos nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike. Atij iu hoq edhe patenta gjithashtu.
Shtuar më 13/08/2019, ora 20:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori