I riu shoqërohet me forcë nga policia në mes të Tiranës: Më ndihmoni ju lutem! (VIDEO)
Ka rinisur protesta e sotme për Klodian Rashën i vrarë pak ditë më parë në Tiranë nga një efektiv i policisë së Shtetit.

Një i ri është shoqëruar mbrëmjen e sotme nga policët civilë në protestën e ditës së djeshme, e cila mbahet prej katër ditësh për vrasjen e Klodian Rashës.

I riu i cili thotë se quhet Mexhit Kastrati, sikurse dëgjohet edhe në video shprehet se nuk ka bërë asgjë dhe shoqërimi i tij po bëhet pa asnjë arsye.

I riu kërkon ndihmë, në mënyrë që civilët të mos e shoqërojnë, por pa sukses. Ai është futur i vetëm në fugonin e policisë, ndërsa e shoqëronin edhe dy efektivë të veshur me uniformën e policisë.
Shtuar më 12/12/2020, ora 18:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori