I riu nga Kavaja tenton të përdhunojë gruan 10 vjet më të madhe
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Diferenca e madhe në moshë nuk e ka penguar një 21-vjeçar që të kërkojë me dhunë raporte seksuale me një grua 10 vjet më të madhe në moshë se ai.

Policia bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet D.T, 21 vjeç i cili u arrestua në flagrancë.

Ai u prangos pasi dyshohet se, ka tentuar të kryej marrëdhënie seksuale me dhunë, me shtetasen R.D, 31 vjeçare.

I riu është me banim në Kavajë, dhe rezulton me percedentë të më parshim penalë.

Mbi të rëndon akuza e parashikuar nga Nenet 102 e 22 të Kodit Penal./albeu.com/

Shtuar më 20/03/2017, ora 18:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.