I premton punë por i kërkon seks, 50-vjeçari mashtron vajzën (VIDEO)
Një burrë 50-vjeçar ka mashtruar një vajzë rreth të 20-ave në Vlorë.

Sipas gazetarit të "Aldo Morning Show" burri e kishte ftuar për një kafe vajzën duke i thënë se do ti gjente punë.

Por gjatë takimit gjërat kanë agravuar dhe burri ka tentuar të prekë në pjesë intime vajzën por ajo ishte ngritur nga kafja duke e ofenduar, shkruan Tv Klan.

“Një burrë 50-vjeçari i kishte premtuar një vajze 23 vjeçe. Do të gjej një punë xhaxhi i kishte thënë, kam unë një mik të mirë. Hajde të pimë një kafe. E kishin pirë kafen këta të dy.

E duke bërë muhabet, kishte filluar muhabete intime dhe kishte tentuar që ta prekte në pjesët intime të trupit, pot vajza është ngritur duke ofenduar zotërinë dhe është larguar", -tha ai. /albeu.com/

Shtuar më 07/03/2018, ora 09:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori