I plakur, i rrudhur dhe tërësisht i këputur: Çfarë po ndodh me shëndetin e Ramës?
Kryeministri Rama është shfaqur në publik pas një kohe të gjatë mungese.

I lodhur, tërësisht i rënë dhe me një fytyrë që tregon shumë, Rama foli sot për dekretet e Metës si edhe përplasjen e fortë politike që ka nxjerrë kokë ditët e fundit për Gjykatën Kushtetuese.

Gjatë ditëve të fundit është folur se kryeministri ka probleme shëndetësore dhe se ka qenë duke u kuruar. Ky ka qenë edhe shkaku i mungesës së tij të gjatë në aktivitete të rendësishme, ku një pjesë të mirë të tyre i ka anuluar. /albeu.comShtuar më 15/11/2019, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori