I plakur dhe me disa kg tepër, bëhet "i gjallë" Fatos Nano (FOTO LAJM)

"Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur..."

Deputeti Lefter Koka ka shpërndarë në Facebook një foto krahë për krahë ish-kryeministrit socialist Fatos Nano.

Postimi i plotë:

Miqtë e vërtetë dhe vera e vjetër janë të vetmet që nuk të lodhin kurrë!

Ritakohem çdo herë me të njëjtin mall dhe intensitet me mikun tim sa me vlera po aq dhe të mençur.

E majta shqiptare është sot kjo forcë progresiste falë Fatosit, filozofizë së tij politike për një shoqëri të hapur demokratike dhe padiskutim mbështetja e tij do të na ndihmojë për të vazhduar kontributin për Shqipërinë tonë dhe rrugëtimin e pandalshëm euro-atlantik.

Shtuar më 23/10/2020, ora 19:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori