I PAPARË/ Shqiptari fiton shumën e majme në emisionin italian (VIDEO)
Një i ri shqiptar ka fituar plot 30 mijë euro në emisionin e famshëm televiziv "Avanti un altro" që transmeton televizioni italian ‘Canale 5’.

Shqiptari Xhino, që merrej me tregti ndërmjet Italisë dhe Shqipërisë, ka arritur të gjejë të gjitha përgjigjet e lojës.

Nga fitimi i një shumë më të madhe shqiptarin e ka ndaluar vetëm ‘gongu’ i lojës, pasi kishte mbaruar dhe koha televizive.

Në fund shqiptari ka përqafuar edhe drejtuesin e emisionit, gazetarin e famshëm italian, Paolo Bonolis.Shtuar më 20/02/2020, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori