Shpallet i pafajshëm për vrasje, Mark Frroku do bëjë 7 vjet e gjysmë burg
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjykata ka dënuar me 7 vite e 6 muaj burg Mark Frrokun për fshehje të pasurisë dhe pastrim parash.

Por mbi akuzat e vrasjes në Belgjikë, gjykata e ka shpallurpafajshëm.

Mark Frroku është shpallur i pafajshëm për akuzën e vrasjes së Aleksandër Markut në Belgjikë.

Pas seancës, avokati i tij mbrojtës deklaroi se ishte i pritshëm ky vendim i gjykatës pasi nuk kishte prova. “E kishim thënë nuk kishte prova për vrasjen”, deklaroi avokati mbrojtës. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2017, ora 12:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së