I mori 34.800 euro kosovarit, procedohet penalisht 44-vjeçari
Pëlqej
Policia e kryeqytetit nis procedim penal ndaj një 44-vjeçari me akuzën se i ka marrë një shtetasi nga Kosova shumën prej 34.800 euro me anë të mashtrimit.

44-vjeçari dyshohet se në vitin 2013 i ka marrë shtetasit nga Kosova me iniciale S.K shumën e parave duke i premtuar një apartament banimi dhe nuk ia ka kthyer më.

Shtuar më 14/08/2014, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori