I morën jetën teknikut të kondicionerit, vetëdorezohet në polici një prej vëllezërve Kusi
Avokati ka dorëzuar në Polici një nga autorët e vrasjes së teknikut të kondicionerëve. Bëhet fjalë për Griseldo Kusin, i cili akuzohet për vrasjen e Indrit Çelaj, së bashku më vëllain e tij Albano Kusi.

Dorëzimi nga vokati i Çelës erdhi si pasojë e kontrolleve të pandërprera, çdo ditë në të gjithë vendet e dyshuara, në fshatra, në banesat e të afërmve.

Griseldo dhe Albano Kusi ishin shpallur në kërkim dhe për ta ka një masë sigurie arrest me burg në mungesë.
Shtuar më 12/11/2019, ora 13:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori