I mbytur nga gazi lotsjellës, Sali Lushaj i pranishëm në protestë (FOTO LAJM)

Pjesë e protestës së sotme ka qenë edhe ish-badigardi i Sali Berishës, pikërisht Sali Lushaj, një mbështetës i njohur i ish-kryeministrit.

Në foton e kapur prej fotoreporterëve Lushaj duket të jetë prekur nga gazi lotsjellës i hedhur nga policia dhe po mban një beze në hundë për t'i shpëtuar efekteve.

Gjatë mëngjesit të sotëm, Arkimed Lushaj, këngëtari i njohur ndryshe edhe me emrin "Stresi" ka bërë thirrje për pjesëmarrje masive në protestë. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori