I mbijetoi koronavirusit, Alimadhi ia shtron me mish e me birra për ditëlindje (FOTO LAJM)

Deputeti Adriatik Alimadhi arriti të mposhte me sukses koronavirusin. Edhe pse kaloi një periudhë të gjatë në spital, ku iu desh një terapi intensive, ai tashmë gëzon shëndet të plotë..

Deputeti ka festuar sot ditelindjen e tij duke mbledhur miq dhe të afërm.

Në një foto të publikuar në mediat sociale, shihet që festojnë me njëri tjetrin teksa nuk ndajnë as mishin dhe birrat nga tavolina.
Shtuar më 05/07/2020, ora 22:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori