I mbajtur si kurrë më parë, rishfaqet në skenë Fatos Nano (FOTO LAJM)

Sa herë flasim për një politikan që mund të ketë luajtur mirë në këtë fushë na shkon mendja vetëm tek një person dhe ai është me të drejtë, Fatos Nano.

Fatos Nano mbetet një ndër politikanët më me influencë në Shqipëri. Pavarësisht shkëputjes së tij nga bota politike, Nano vazhdon të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me rishfaqjen e tij në skenë.

Dhe së fundmi Nano duket se ka ndryshuar relativisht shumë. Fotografi Tori Pustina ka postuar një foto me ish-çiftin kryeministror ku Nano duket se ka marrë disa kg më shumë ndërsa Xhoana vazhdon të jetë simpatike e pamoshë. /albeu.com/

Shtuar më 10/01/2018, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori