I kaluan gabimisht 143 milion lekë në llogari, por kjo gjyshe nga Lushnja nuk i do (VIDEO)
Duhet thënë se në raste të tilla pak njerëz do të vepronin si kjo gjyshe nga Lushnja.

Por Humja nga Çerma e Lushnjes ka një zemër fisnike.

Asaj në vend të pensionit i kanë cuar gabimisht 143 milionë lekë në llogarinë bankare.

Por nënë humbja nuk i dëshiron dhe kërkon që të marrë vetëm pensionin e saj dhe të tjerat t'i marrë ai që i ka dërguar.

Një gjest i tillë në një epokë kur njerëzit vriten për para, duket se na jep shpresë të gjithëve. /albeu.com/

Shtuar më 15/12/2018, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori