I infektuar me koronavirus, këngëtari shqiptar jep mesazh nga spitali
Këngëtari shqiptar Valton Krasniqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Lajmin e ka bërë publik vetë artisti përmes rrjeteve sociale.

Edhe pse thotë se nuk e ka besuar asnjëherë këtë virus, sot ndodhet në betejë me të.

“Tani sa e mora lajmin se jam pozitiv nga COVID-19, kurrë se kam besuar këtë virus.

Keni kujdes ruani vetën familjen dhe shoqërinë e juaj. Zoti ju ndihmoftë”, shkruan Krasniqi.
Shtuar më 12/10/2020, ora 18:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori